Ogłoszenia bieżące

INFORMACJE NA MARZEC

• 3.03. – Krasnalki, Biedronki - Przegląd wierszy i piosenek n/t „Z Aniołem Przyjacielem żyj zdrowo i bezpiecznie”
  • 5.03. – zebranie dla rodziców n/t „Mój Anioł i ja”,
  • 6.03. – Gwiazdki, Zerówka - Przegląd wierszy i piosenek n/t „Z Aniołem Przyjacielem żyj zdrowo i bezpiecznie”,
  • 10.03. – spotkanie z policjantem,
  • 13.03. – warsztaty teatralno-biblijne ze św. Janem Pawłem II na Wielki Post,
  • 15.03. – Msza Św. przedszkolna, godz. 14, w czasie której będziemy modlić się w intencji dzieci poczętych, włączając się w świętowanie Światowego Dnia Świętości Życia, obchodzonego 25.03. w Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Będzie też możliwość podjęcia duchowej adopcji dziecka poczętego. Zachęcamy Rodziców, Dziadków, Babcie i wszystkich, którym leży na sercu troska o życie dzieci, by włączyli się w tę walkę, przez dar modlitwy w intencji konkretnego dziecka, by je uratować.
  • 20.03. lub 27.03. - Droga Krzyżowa z udziałem dzieci w kościele parafialnym /w ciągu dnia, w ramach katechezy/,
  • 18.03. - koncert edukacyjny, obój,
  • 19.03. - fotograf w przedszkolu - zdjęcia indywidualne w scenerii wielkanocnej. Zakup dowolny, tylko jeśli ktoś chce. Fotografowane będą wszystkie dzieci. Jeśli ktoś nie życzy sobie tego, to proszę zgłosić w grupie.
  • 20.03. – ostatni dzień przynoszenia rodzinnych prac plastycznych „Mój Anioł Stróż” na wystawę, Portret Anioła Stróża dzieci wykonują we współpracy z rodzicami w domu. Technika i format dowolny, może być obraz, może figurka lub płaskorzeźba… Ważne, żeby zrobić coś razem z dzieckiem i żeby przy okazji porozmawiać nt. Aniołów.
  • 23. - 27.03. – wystawa rodzinnych prac plastycznych „Mój Anioł Stróż”,
  • 24.03. – konkurs „Warszawska Syrenka” w MOK-u /kilkoro dzieci z Zerówki/,
  • 24.03. – warsztaty taneczne,
  • 25.03. - Msza Św. za wstawiennictwem bł. Assunty o godz. 18 /dla chętnych/, będziemy modlić się za dzieci, które w marcu obchodzą urodziny, za absolwentów przedszkola i w intencjach, które Państwo wrzucą do skrzyneczki.
  • Przez cały Wielki Post w kąciku dla rodziców, w szatni będzie pojemnik ze Słowem Bożym. Zachęcamy, by każdego dnia wylosować Słowo dla siebie, by ono towarzyszyło, prowadziło, dawało światło, wskazywało Bożą drogę. Karteczkę można zabrać ze sobą, a można też przeczytać i włożyć z powrotem.