Ogłoszenia bieżące

INFORMACJE NA GRUDZIEŃ

• Zaczyna się Adwent, czas kiedy będziemy przygotowywać serca na narodziny Dzieciątka Jezus. W tym roku temu przygotowaniu towarzyszy Anioł Stróż. Każdego dnia figurka Anioła odwiedzi jedną rodzinę. Zapraszamy, by wpisać swoją rodzinę na listę w grupie, na dzień, który Państwu odpowiada, by był szczególnym dniem adwentowej rodzinnej modlitwy.
  • W Adwencie odwiedzi nas św. Mikołaj - 6.XII. przed południem. Przyniesie, jak zwykle prezenty do grup, zabawki do wspólnej zabawy w przedszkolu. I prezenty indywidualne dla każdego dziecka. Będzie też mały prezencik dla dorosłych, dla rodziców, dziadków, cioć. Szukajcie go po południu w grupie dziecka.
  • 3 i 10.XII. – warsztaty taneczne,
  • Zajęcia dodatkowe będą do 13.XII.
  • Opłata stała za grudzień, z powodu krótszego miesiąca pracy, będzie niższa: 250 zł, rodzeństwo 150 zł.
  • W grudniu nie będzie Mszy Św. przedszkolnej w III niedzielę i też Mszy za wstawiennictwem bł. Assunty.
  • 16.XII. - Jasełka i spotkania opłatkowe dla Rodziców, godz. 16.00: Biedronki
  • 17.XII. – Jasełka i spotkania opłatkowe dla Rodziców, godz. 16.00: Gwiazdki
  • 18.XII. - Jasełka i spotkania opłatkowe dla Rodziców, godz. 16.00: Słoneczna Zerówka
  • 19.XII. - Jasełka i spotkania opłatkowe dla Rodziców, godz. 16.00: Krasnalki
  • 20. XII. - przedszkolna Wigilia, czyli świąteczny podwieczorek z dzieleniem opłatkiem dla wszystkich dzieci i personelu przedszkola,
  • 23.XII. – przedszkole czynne, dyżur /zapisy do 16.XII./
  • 24.XII. - 1.I. – przedszkole nieczynne, przerwa świąteczna.